KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14046042
nr 1404 6042
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Monogramsignerad, akvarell, 24x31, yttermått inklusive ram: 33x40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:12:40
21/6 18:07:40
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson